Wyczekana torebka


na obcasach / 28 stycznia 2018

Pierwotnie ten wpis miał być zatytułowany wymarzona torebka, ale to sugerowałoby, że długo o niej marzyłam przed zakupem. A to nie całkiem tak. Torebkę sobie wymyśliłam na początku grudnia, a kupiłam tuż przed Bożym Narodzeniem. A potem na nią czekałam. I czekałam. I dalej czekałam. Aż do piątku. W piątku z dreszczykiem emocji udałam się na pocztę odebrać długo wyczekiwany nabytek.

W międzyczasie codziennie kilka razy wchodziłam na profil producentki, żeby sprawdzić czy pojawi się na nim zdjęcie mojej torebki. Ale niestety mogłam ją zobaczyć dopiero na żywo.

To z pewnością był bardzo długi miesiąc. Ale w końcu czekanie dobiegło końca.

Jaka ona jest?

Pewnym zaskoczeniem była waga paczki – spodziewałam się, że będzie cięższa. Okazało się, że torebka jest wykonana z cieniutkiej skóry i bardzo lekka. Z jednej strony to ogromna zaleta, bo ciężka torebka plus wszystkie niezbędne rzeczy oznacza, że po kwadransie zaczyna boleć ramię. Z drugiej strony cienka skóra powoduje, że torebka nie trzyma kształtu sama z siebie. Jeśli jest pusta to się odkształca i nie wygląda już tak ślicznie.

W środku jest sporo kieszonek, ale nie jest cała na podszewce. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo nigdy nie miałam torebki bez podszewki

Ale przede wszystkim jest śliczna i dokładnie taka jak chciałam. No i nikt nie będzie miał identycznej 🙂 Na serduszku są wyhaftowane moje inicjały, a na kieszonce kotek. Wiem, że to straszne, ale już planuję zakup kolejnych torebek. Tylko nie mogę się zdecydować, którą teraz zamówić. Może albo ?

Jak się będzie sprawować w noszeniu okaże się dopiero za jakiś czas, bo nie do końca przemyślałam dobór kolorów i skóry. I torebka raczej nie pasuje do obecnej aury, ale mam nadzieję, że już wkrótce będę ją mogła spokojnie nosić 🙂

  • Basia

    okropna

    • Szczęśliwie się zatem składa, że nie musisz jej nosić 🙂

      Jest dość niestandardowa – to prawda. W związku z tym nie każdemu przypadnie do gustu. Ale to jest właśnie zaleta rzeczy robionych na zamówienie. Są dokładnie takie jakie chciał zamawiający i trafiają w jego gust. To oznacza, że znajdą się też osoby, którym nie będę się podobać.